POŠTOVNÉ 80 KČ PŘI PLATBĚ PŘEVODEM

POŠTOVNÉ 120 KČ PŘI PLATBĚ NA DOBÍRKU

***********

PŘI OBJEDNÁVCE

NAD 2.000 KČ

POŠTOVNÉ ZDARMA

***********

ROZVOZ V KOLÍNĚ ZDARMA

**************


O značce SplashAbout » Proč nakupovat od nás?

1. Dva hlavní návrháři ve Splash About mají přes 38 let zkušeností s navrhováním dětských plaveckých výrobků a s dětským módním designem. Oba mají rozsáhlé znalosti o látkové-vznosné technologii, bezpečnostních předpisech a dětských potřebách.

 • Naši návrháři získali ocenění výrobků, které ovlivnily celý dětský svět plavání. Pracujeme s nejlepšími učiteli plavání pro miminka ve Velké Británii. Naše produkty kopírovali jíní, ale často používali nejlevnější a nejjednodušší způsob výroby, a proto jsou jejich výrobky považovány za nekvalitní.

Splash About je anglická registrovaná společnost, všechno je skladováno a distribučně umístěno v UK. Ředitelství sídlí ve Francii.

2. Naše plavecké oblečení nemá jen dobrý vzhled, ale nabízí i ochranu před přírodními elementy a může pomáhat vašim dětem k rozvíjení schopností v plavání. Tradiční neoprenový oblek, typické plavecké oblečení, se těžce obléká – avšak naše ne. Používáme rychlou fixaci – už bezpečnou – připevňování, abyste v šatně nepobývali dlouho a nebojovali s oblékáním.

 • Naše výrobky chrání vaše děti před škodlivými slunečními paprsky a potenciální rakovinou kůže. Všechny naše produkty jsou kompletně testovány na stálost a bezpečí ve vodě i mimo vodu. Všechny naše ochranné obleky nabízejí SPF50+ na slunci (nejvyšší ochrana, kterou můžete mít) a byly odměněny certifikátem 50+ od Arpansy, australské testovací společnosti, která stanovila testovací a řídící plán pro látky se sluneční ochrannou vlastností.
 • Používáme nejnovější neoprenové látky, které jsou měkčí a ohebné a snadno se oblékají. Oblékání potom zabírá méně času, je snadnější, příjemnější a mnohem zábavnější.
 • Všechny naše produkty z řady plováčků a plavacích vest dosáhly evropských bezpečnostních předpisů CE Mark EN131138 – 1:2003 a byly testovány hlavní testovací institucí v Evropě, CRITT.
 • Naše řada produktů plováčků a plavacích vest používá pěnové články – nemohou se propíchnout a ani rozdrtit a lehce je vložíme i vyndáme ven a za celou dobu se nezmačkají. Design plováku zajišťuje pohodlí a minimalizuje profil vznosnosti. Používáme dva plováky v každé kapse a tím můžeme zvýšit nebo snížit úroveň vznosnosti. Dítě nesmí mít moc a ani málo těchto plováků v kapse. Jakmile se v plavání zlepší, můžete plováky jeden po druhém z kapes vyjmout, aby si dítě pomalu odvyklo od vznosnosti.
 • Když snižujete vznosnost, Splah About plavací vesta nemění svou velikost, pokud nechcete. Konkurenční výrobky jsou takové, že jakmile plováky vyjmete z kapes, vesta totálně změní velikost, velikost je větší než před vyjmutím plováku. Avšak naše plováky jsou proti tomuto chráněny. Návod u plavací vesty dává lehké a jasné pokyny, jak se plovoucí systém používá a jeho největší výhody, které vám přináší při jeho použití.

3. Designy jsou specificky určené pro snadné použití, například Baby neoprén-kombi se otevírá úplně, přední strana se otevře dole, a tím se rychle a jednoduše nasadí nebo sundá, je to snadné nejen pro vás, ale i pro vaše dítě.

 

 • Naše plavecké oblečení vypadá dobře – má jasné barvy, zábavné potisky a ozdůbky.
 • Plavečky Happy Nappy chrání plavecký bazén před kontaminací, a tak děti mohou bezpečně plavat v čisté vodě. Anglické školy plavání pro miminka nyní trvají na používání plaveček Happy Nappy v jejich třídách.
 • Nikdy nepoužíváme látku Polycotton, ta totiž selže ve vodě mnohem rychleji než jiné tkaniny používané pro výrobu plaveckých obleků. Používání obleků vyrobených z této látky je nebezpečné a nepohodlné. Užitím našich produktů tento problém nikdy nenastane.

 

 4. Zajišťujeme slušnou a spolehlivou práci s našimi zákazníky. Jednáme s integritou a prodáme jim pouze ty produkty, které jsme samy navrhli, snažíme se vyrovnat zákaznickým požadavkům.

 • Posloucháme další dětské specialisty a experty na plavání, kteří nám řeknou způsoby, jak zlepšit naše produkty a služby.
 • Posloucháme Vaše podněty a poznatky: mnoho našich zlepšení má přímo přijít z odezvy od našich zákazníků.
 • Pro Splash About je prioritou pohodlí a bezpečnost vašich dětí. Naše produkty šli cestou navrhování dětského plaveckého oblečení, ale nikdo jiný nenabízel bonusy, které nabízí Splash About – pohodlí, jistotu a bezpečí .
 • Naše výrobky byly uvedeny již v mnoha spotřebitelských publikacích včetně Matka & Dítě, Jsem těhotná, Bella a Nejlepší časopis atd.

„Od té doby, co se plavečky Happy Nappy staly povinnými na našich lekcích plavání, shledali jsme, že rodiče a instruktoři jsou ve vodě méně vytížení. Dříve se obávali možné „nehody“, která by je mohla vyvést z míry a stát se koncem lekce. Ale to už se nestane, protože Váš produkt je báječný a rodiče ho milují."

Lisa Bouted, vedoucí školy plavání “ Bebe Leisure Ltd.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ