POŠTOVNÉ 80 KČ PŘI PLATBĚ PŘEVODEM

POŠTOVNÉ 120 KČ PŘI PLATBĚ NA DOBÍRKU

***********

PŘI OBJEDNÁVCE

NAD 2.000 KČ

POŠTOVNÉ ZDARMA

***********

ROZVOZ V KOLÍNĚ ZDARMA

**************


O značce SplashAbout » Plavání dětí a kojenců

PROČ DĚTSKÉ PLAVÁNÍ?

Ročně se hodně dětí buď utopí, nebo se jim stane jiná nehoda ve vodě a způsobí si úrazy.

 

Jestliže si dítě užívá vody a uvědomí si, co dělá, bude méně pravděpodobné, že zpanikaří a bude schopnější se zachránit.

Vezměte vaše miminka a děti na plavání – naučí je milovat vodu a vy budete také sklízet výhody, při plavání s vašimi dětmi si užijete více legrace.

Nedovolte, aby vaše miminka ve vodě nastydla, budou si to pamatovat jako nepříjemnou zkušenost – použijte teplé vodní výrobky pro udržení tepla.

Když vaše děti dosahují stádia, kdy se vzpírají u nábytku, mohou začat používat vznosné výrobky, podívejte se na řadu našich dětských plováčků a vest – také vynikající pro děti, které ztratili jistotu a bojí se vody, nebo se jen předtím nedostali k učení. 

 

PROČ OCHRANU PROTI OPALOVÁNÍ?

Ročně je ve Velké Británii zaregistrováno kolem 75 000 nových případů rakoviny kůže. Opalování v dětství může zdvojnásobit riziko vyskytnutí se rakoviny kůže v dospělosti. Minuty opalování mohou způsobit dlouhodobé problémy. 

  • Při opalování je dětská kůže velmi jemná a citlivá. Avšak rakovině kůže se můžete vyhnout a to tím, že budete vaše děti chránit před sluncem ochrannými prostředky.
  • Vždy užívejte UV ochranný oděv a zkontrolujte si, zda je ověřený, pak si budete jisti, že vaše děti budou ve vodě chráněné.
  • Před sluncem používejte sluneční clonu, pokud nejste jinak chráněni, jsou dostupné sluneční clony vyšší úrovně, ty však mohou blokovat průchod, myslíme, že nejlepší je minimálně SPF25 a díky němu jste před sluncem ukrytí.

Všechny produkty Splash About jsou testovány Arpansou a jsou SPF50+.

PROČ JSOU PROSAKUJÍCÍ PLENKY NEBEZPEČNÉ?

Plavečky Happy Nappy jsou odpovědí na vážné nebezpečí, které bylo dříve spojeno s dětským plaváním, protože některé pevné látky (nebo polotuhé) jsou ve vodě vážně nebezpečné a vytváří infekci zvanou cryptisporidium. Jestliže tato nehoda nastane a prosáknou látky v plaveckém bazénu, vede to k uzavření bazénu na den, kdy je potřeba nechat odtéct bazén a vyčistit filtry.

Opatření:

  • 1. Dejte vašemu dítěti plavečky Happy Nappy, které prakticky odstraní riziko prosáknutí do bazénu.
  • 2. Jestliže vaše dítě „půjde na toaletu“ v bazéně, okamžitě ho vyndejte z vody.
  • 3. Umyjte si ruce po každé výměně plenky.
  • 4. Neplavte, jestliže vaše dítě (nebo vy) máte průjem a tím chraňte ostatní plavce.

Poznámka: Cryptosporidium může být rozšířený v chlorovaném bazénu, protože je odolný proti chloru, a proto tedy může být několik dní v chlorem ošetřených bazénech. Pro více informací o rekreačních nemocích spojených s vodou navštivte stránky o zdravém plavání na: http://www.cdc.gov/helathyswimming.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ