POŠTOVNÉ 80 KČ PŘI PLATBĚ PŘEVODEM

POŠTOVNÉ 120 KČ PŘI PLATBĚ NA DOBÍRKU

***********

PŘI OBJEDNÁVCE

NAD 2.000 KČ

POŠTOVNÉ ZDARMA

***********

ROZVOZ V KOLÍNĚ ZDARMA

**************


O značce SplashAbout

Značka Splash About vznikla před 20ti lety. Specializuje se na vyvíjení plaveckých oděvních potřeb pro kojence, děti i dospělé.

Sklad a distribuce se nachází ve Velké Británii, zatímco sídlo, ve kterém probíhá návrh a vývoj výrobků je ve Francii. Zde má společnost pro testování k dispozici vlastní plavecký bazén a mnoho slunce pro prověření kvality používaných tkanin.

 

Produkty jsou konzultovány s rodiči, plaveckými instruktory a nezávislými zkušebními institucemi ve Velké Británii, Francii a Austrálii. Dále jsou testovány na bezpečnost, funkčnost, pevnost a trvanlivost. Velký důraz je kladen na návrhy designu a inovace produktů.

Splash About vytváří originální výrobky a je hrdý na standard kvality, který si zvolil.

Nabízíme Vám rozmanitou paletu dětských plaveckých potřeb, vyvinutých pro komfort, pohodlí a především pro Váš klid. Naše nádherné a nepostradatelné produkty chrání kojence a děti ve vodě i na souši.

Všechny produkty jsou testované pod dohledem kvalifikovaných plaveckých instruktorů a fysioterapeutů. Jsou certifikované dle evropského standardu EN13138-1 a mají vydaný jeden z nejdůležitějších certifikátů CRITT.

Dětské plavecké potřeby mají sluneční ochranu SPF50+ nebo vůbec nepropouští sluneční paprsky.

Baby produkty – od novorozenců po batolata. Nabízíme vše co budete potřebovat do plavání nebo na pláž. Chrání před sluncem, před chladem, proti protečení a máme i něco pro děti s alergií nebo kožními problémy.

Učíme se plavat – od 1 roku do 6 let. Dětské plováčky a plavací vesty Vám pomohou naučit děti plavat a získat ve vode důvěru. A na slunci budou v bezpečí. Všechny produkty mají sluneční ochranu SPF50+ nebo vůbec nepropouští sluneční paprsky.

Další vodní potřeby – a nezapoměli jsme ani na boty do vody, plavecké brýle, slušivé kloboučky a čepice.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ